Zdobyte doświadczenie:

Jestem praktykiem, a to oznacza, że wiedzę sprzedażową, rozwojową, psychoanalityczną zdobywam sprzedając, badając, analizując, studiując różne przypadki.

Jestem fotografem, który bawi się światłem, cieniem, ustawiając aparat w taki sposób, aby pokazać to co czuje, widzi moje serce patrząc przed siebie.

Moje pasje i umiejętności skupiają się wokół sprzedaży, rozwoju firm oraz z tym związanych zagadnieniach psychoanalitycznych. Fascynuje mnie świat naszych zachowań. Połączenie wiedzy związanej ze sprzedażą, rozwojem firm, razem z tą zdobytą podczas nauki w Krakowskiej Szkole Psychoterapii Psychoanalitycznej, oraz licznymi udziałami jako analityk, badacz, słuchacz, gość, SuperWizor, w licznych SuperWizjach w tym w Szpitalu Psychiatrycznym na Oddziale Zaburzeń Osobowości, pozwoliło mi stworzyć innowacyjny nurt w psychoanalizie – psychoanalizę biznesu.

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia, zdobytego w badaniach, analizach sprzedaży, rozwoju firm oraz zachowaniach klientów, zarówno w świecie online, jak i offline.

W 2011 roku, korzystając z nowatorskich metod, udało mi się w ciągu kilku miesięcy przyprowadzić do firmy największą grupę klientów w Polsce i na świecie, obejmującą kilka tysięcy osób.

Byłam odpowiedzialna za wprowadzenie i szkolenie z programu obiegu dokumentów pracowników JW specjalnych NIL.

Przeprowadziłam liczne szkolenia indywidualne i grupowe z zakresu sprzedaży, rozwoju osobistego, marketingu, prowadzenia sklepów online oraz bezpieczeństwa firm w sieci i mediach społecznościowych. Dodatkowo, szkoliłam pracowników biurowych z obsługi mediów społecznościowych.

Tworzyłam i wprowadzałam w różnych firmach procedury online.

Poprzez wynajdowanie indywidualnych ścieżek rozwoju biznesowego pomagałam w budowaniu firm, nawet tym, którzy nie mieli na nią pomysłu.

Regularnie uczestniczę od kilku lat w międzynarodowych konferencjach, wykładach oraz seminariach psychoterapeutycznych.

Analizuję, studiuję, przypadki przestępców, morderców oraz psychopatii, schizofrenii, borderline, rozszczepienia, narcyzmu. Fascynuje mnie psychika człowieka oraz wpływ świata zewnętrznego na nasze zachowania i myślenie.

Przeprowadzam badania nad przypadkami opętania oraz nawiedzeń, analizując zjawiska paranormalne i ich wpływ na ludzką psychikę.

Na bieżąco śledzę rozwój przestrzeni online oraz najnowszych technologii, analizując ich wpływ na nasze postrzeganie świata zewnętrznego oraz wpływ na nasze zachowania.

 

Zajmowane stanowiska:

Doradca strategii/zarządzania

Dyrektor Zarządzania

Trener Biznesu

Kierownik Kancelarii Tajnej

Samodzielny Referent w Kancelarii Tajnej

Referent Księgowości

Fotograf

 

Szkoły, kursy, szkolenia:

Szkoła Psychoterapii Psychoanalitycznej w Krakowie

AGH

Podstawy psychologii sprzedaży z elementami coachingu i mentoringu

Szkolenie Specjalistyczne w zakresie Ochrony Informacji Niejawnych

Kurs dla kierowników kancelarii elektronicznego obiegu dokumentów

Kurs Kierowników Kancelarii Tajnej

Liderzy Przyszłości

Księgowość Komputerowa

Kadry i płace

Kurs Służby Przygotowawczej w Służbie Cywilnej

Kurs Wychowawcy Kolonii

Niedawno przeszłam kilka różnych szkoleń, kursów związanych chociażby ze sprzedażą, jednak je w tej liście pomijam, ponieważ patrząc na zdobytą wiedzę w terenie, uważam je za totalnie bezwartościowe.

Zdecydowaną większość wiedzy sprzedażowej, psychoanalitycznej, rozwojowej zdobywam wykonując konkretne zajęcia, omijając książki, szkolenia, kursy. Uważam zdobytą wiedzę podczas wykonywania konkretnego zawodum, zajęcia za cenniejszą niż wiedza z kursów, szkoleń, książek, zwłaszcza tych, dostępnych w dzisiejszym czasie.

 

Aktualnie

Własna działalność gospodarcza prowadzona od 2009r.

 

Referencje Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego

Referencje Atelier Lash Story

Referencje MamaLaba

Referencje Lash Story

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz