Monika pokaz fryzur

Sesja fotograficzna – pokaz fryzur. Czas przygotowań do pokazu mody to czas wielkiego zamieszania, szybkich działań, wielkiego skupienia … to czas w którym pracuje kilku stylistów na raz, ale nikt nie wchodzi sobie w drogę, każdy tworzy zgodnie ze swoją indywidualnością, swoją wizją, a jednak wszystko dopięte na ostatni guzik ostatecznie tworzy cudowną, nierozerwaną całość. Chwile z tzw. urwaniem głowy są dość trudne dla fotografa, ponieważ zdaję sobie za każdym razem sprawę, że drugi taki moment się nie powtórzy, że trzeba być tutaj i tutaj i tutaj. Trzeba być wszędzie na raz i jeszcze najlepiej jak jest się pod odpowiednim kątem, aby ujecie było takie jakie chcemy uzyskać. Kameleon to dobre dla mnie porównanie podczas takiej sesji – przemieszczam się wtapiając w tłum, bez szelestu, wtapiam się w otoczenie, aby każdy mógł się czuć swobodnie, aby każdy mógł zachowywać się swobodnie, naturalnie i to co najważniejsze – żebym nie przeszkadzała innym w wykonywaniu swojej pracy.
Wyjątkowa kobieta, która idealnie sprawdza się jako modelka – intrygujące ciało, które ukazuje siłę kobiety, połączone z wyjątkowym wyrazem twarzy, osobowością … wszystko to tworzy dla mnie ideał do zdjęć w których chcę pokazać siłę i potęgę kobiety.

Zdjęcia, które są bliskie mojemu sercu, to te, które odzwierciedlają duszę, pokazują prawdziwą twarz, z każdą jej wadą, która zrobiona w odpowiednim ujęciu, przekształca się w zaletę, dzięki czemu najczęściej nie jest widoczna w ogóle, ponieważ zwraca się uwagę na zupełnie coś innego. Za każdym razem pokazuję to co widzę, prawdziwy świat, którego nie trzeba poprawiać, udoskonalać, a tym samym próbować tworzyć coś czego tak naprawdę nie ma …

Zdjęcia wykonanie dla modelki Moniki do e-wizytówki, oraz na bloga dla firmy Atelier Bernady.

ROK: 2016
FOTOGRAF: Agnieszka Kowal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz