Obsługa sklepów

W dzisiejszych czasach, podstawą każdej firmy jest posiadanie własnej strony internetowej, która albo będzie pełniła rolę sklepu internetowego, albo bloga, albo wizytówki. Z własnego doświadczenia, oraz doświadczenia moich klientów wiem, że na dzień dzisiejszy nie jest łatwo trafić na solidną firmę, która stawiając na uczciwość, solidność stworzy dobrze działającą stronę internetową, a do tego będzie dbała o bezpieczeństwo klienta, oraz jego klientów. W ciągu swojej pracy spotkałam się z tak dziwnymi, niedorzecznymi, a przede wszystkim niedopuszczalnymi sytuacjami związanymi z osobami podającymi się za informatyków, że postanowiłam wyjść naprzeciw oczekiwaniom moim klientom i opracowałam system tworzenia stron internetowych oraz opieki nad nimi.

Procedura odświeżenia istniejącej strony (tworzenie nowej):

 1. Szczegółowy wywiad z klientem dotyczący jego oczekiwań co do wyglądu strony,
 2. Wykonanie nagrań pomieszczeń w celu ustalenia kolorystyki strony,
 3. Ogólna analiza firmy, oczekiwań klientów firmy, produktów/usług, konkurencji,
 4. Przygotowanie szkicu strony (zakładki, kategorie, proponowana kolorystyka, układ zdjęć, tekstów na poszczególnych stronach, wygląd strony produktu itd), wymiana motywu strony na nowoczesny, responsywny, dostosowany do urządzeń mobilnych, szybki, SEOFriendly, wdrożenie statystyk pozwalających śledzić ruch na stronie, wdrożenie systemu zabezpieczeń przed włamaniami i przejęciem
  strony, ustawienie i połączenie strony z SM – modyfikacje do momentu zaakceptowania,
 5. Tworzenie tekstu sprzedażowego na stronę w oparciu o wyodrębnione słowa kluczowe – modyfikacja do momentu akceptacji,
 6. W celu ujednolicenia przesłanie szablonu opisu pracowników, według którego każdy z pracowników przygotowuje swój opis,
 7. Przesłanie do podpisu zgód na wykorzystanie wizerunku,
 8. Sesja fotograficzna według akceptowanej propozycji zdjęciowej,
 9. Ostateczny wygląd strony przekazany klientowi.

Comiesięczna opieka nad stroną:

 1. Wsparcie i doradztwo w rozwoju strony,
 2. Monitoring witryny 24h/7
 3. Aktualizacja strony WordPress,
 4. Aktualizacja motywu,
 5. Aktualizacja wtyczek,
 6. Dostosowanie strony do wytycznych google,
 7. Tworzenie kopii zapasowych,
 8. Dodatkowe usługi płatne według cennika dla stałych klientów,
 9. Dodatkowe usługi wykonywane w terminie express,
 10. Prace programisty,
 11. Natychmiastowy czas odpowiedzi.

Przykładowe współprace:

 • Max pakiet comiesięcznej opieki nad stroną sklepu internetowego, w skład której wchodzi wsparcie i doradztwo w rozwoju strony, monitoring witryny 24h/7, aktualizacja strony WordPress, aktualizacja motywu, aktualizacja wtyczek, dostosowanie strony do wytycznych google, tworzenie kopii zapasowych, aktualizacja treści strony internetowej, prace programisty, natychmiastowy czas odpowiedzi.
 • Max pakiet na wykonanie nowej strony internetowej tzw wizytówki, w skład której wchodzi przygotowanie strony (zakładki, kategorie, proponowana kolorystyka, układ zdjęć, tekstów na poszczególnych stronach, wygląd strony produktu itd), wymiana motywu strony na nowoczesny, responsywny, dostosowany do urządzeń mobilnych, szybki, SEOFriendly, wdrożenie statystyk pozwalających śledzić ruch na stronie, wdrożenie systemu zabezpieczeń przed włamaniami i przejęciem strony, ustawienie i połączenie strony z SM. Wykonanie zdjęć na stronę – zdjęcia produktowe, usługowe, zdjęcia pomieszczeń, zdjęcia zespołu, zdjęcia indywidualne. Trzy dojazdy do firmy (ok 30 km w jedną stronę) w celu wykonania sesji zdjęciowej – wykonanie zdjęć produktowo-usługowych, sesja z pracownikami, sesja pomieszczeń. Przekazanie wzorów umów wizerunkowych.
 • Stworzenie bloga – w którego wchodzi stworzenie nowoczesnego, responsywnego, dopasowanego do urządzeń mobilnych motywu, idealnie dobranego do oczekiwań klienta i branży w jakiej działa. Stworzenie zakładek – o mnie, kontakt, blog, kategorie bloga. Klient dostarcza zdjęcia oraz teksty na poszczególne zakładki.
Każdorazowo usługa jest wyceniana indywidualnie, a cena stworzenia strony uzależniona jest od od “wielkości” strony, zakresu wykonanych prac, ilości zakładek, ilości sesji zdjęciowych, odległości dojazdowych, wybranego motywu strony, ilości tzw wtyczek, które obsługują stronę itd.
Cena comiesięcznej opieki nad stroną uzależniona jest od tego przez kogo była ona wykonana, dostępności informatyka, ilości aktualizacji itd.
Warto rozważyć usługę opartą, na opiece w programie ChOP™ lub SuperBizWizje™ => czytam więcej
Skontaktuj się ze mną, porozmawiamy o przeniesieniu świata rzeczywistego do wirtualnego i stworzenie niesamowitego świata online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Opublikuj komentarz