Rzęsowy Ranking Roku™

 

PIERWSZA edycja corocznego, najważniejszego konkursu, w trakcie którego wyłaniamy ranking najbardziej wpływowych Stylistów/ek rzęsowych, Instruktorów/ek, oraz rzęsowych firm. Do tego Złota, Srebrna i Brązowa piątka najbardziej wpływowy rzęsowy ranking.

Zostałam poproszona przez firmę Lash Story o przeprowadzenie rankingu dla Stylistek, Instruktorkę, oraz rzęsowych firm. Przeprowadzając analizę dowiedziałam się, że osoby związane z branżą stylizacji rzęs niechętnie biorą udział w konkursach, ponieważ według nich zawsze są to konkursy ustawione. Dlatego postawiłam sobie za zadanie pokazać, że można inaczej, a do tego zależy mi na tym aby pokazać kto działa etycznie w tej branży, oraz na kogo warto zwrócić uwagę, ponieważ ma pozytywny wpływ na otoczenie. Dlatego …
Jest to pierwszy w historii NIEZALEŻNY konkurs organizowany przez firmę zewnętrzną, która nie zajmuje się stylizacją rzęs, ani nie sprzedaje produktów przeznaczonych do stylizacji rzęs, tym samym konkurs nie jest robiony pod znajomych z branży. 

 

Oprócz kategorii głównych w której zostaną wyłonione osoby/firmy które otrzymają tytuł Rzęsa Roku™, Kępki Roku™, Rzęsy Roku™, Debiut Roku 2023r. przygotowałam ranking Złotej, Srebrnej i Brązowej piątki najbardziej wpływowych osób/firm, wraz ze wschodzącymi gwiazdami branży rzęsowej.

 

Początki czasami bywają trudne, jednak wierzę, że pozytywne działania przynoszą pozytywne emocje.