Zdjęcia dla klientów firmy Oriflame

Nowości na 50-lecie firmy Oriflame

Okrągła rocznica firmy, to wyjątkowy czas 🙂
Wyjątkowy czas połączony z wyjątkowymi produktami, które są uwielbiane przez większość klientów. Firma wraz z klientami świętują, a ja tymczasem uwalniam swoją wyobraźnię, biorę aparat i patrzę przez wizjer w taki sposób aby uchwycić najlepszą stronę każdego produktu, aby pokazać każdy szczegół w taki sposób, żeby każdy kto będzie oglądał właśnie to zdjęcie, chciał go mieć.

Produkt jubileuszowy – perełki Giordani Gold Złota Edycja – jest dość prosty w ujęciu. Jest matowy, kolorowy, więc zdjęcia można robić pod każdym kątem, w dowolnym połączeniu.

Czasami jednak zdarzają się chwile w których dzieje się coś nieprzewidzianego. Właśnie w ten dzień mój kot, który zawsze chce na siebie zwrócić uwagę, pod moją nieobecność zaczął się bawić kuleczkami i … nie dość, że się wysmarował pudrem, to jeszcze porozwalał wszystko dookoła. Dla mnie to był odpowiedni moment aby to uchwycić w aparacie 🙂

Wykonałam ponad 20 różnych ujęć ale tylko to jedno do mnie przemówiło …

Najtrudniejsze podczas tej sesji były ujęcia z produktami które posiadały złote, błyszczące opakowanie, w których za każdym razem się odbijałam. Dwa główne produkty – Woda perfumowana Volare Gold oraz Krem uniwersalny Tender Care – uwielbiane są przez klientki firmy, tym razem zostały stworzone w jubileuszowej złotej edycji.

Zdjęcia które robię, staram się żeby za każdym razem jak zatrzymuję czas było to ten jeden jedyny moment, który nie będzie wymagał dodatkowych poprawek w programie graficznym. Za każdym razem w głowie tworzy się wizja która idealnie odzwierciedla to co widać w rzeczywistości, więc, żeby przelać te produkty na zdjęcie musiałam się trochę powyginać, pokombinować, aby na każdy element padało odpowiednie światło, abym się nie odbijała, aby było wszystko dokładnie widać, a przede wszystkim, żeby oddać cały wdzięk produktu.

Zdjęcia wykonałam dla klientów firmy Oriflame.
ROK: 2017
FOTOGRAF: Agnieszka Kowal