Zdjęcia do e-wizytówki dla modelki - Zuzanny

Pokaz fryzur salonu Atelier Bernady

Każdy pokaz fryzur organizowany przez salon fryzjerski ma to coś – czym wyróżnia się spośród tłumu. Zlecanie zrobienia zdjęć podczas takiego pokazu to dla niektórych całkiem łatwa sprawa, wystarczy wziąć aparat, robić zdjęcia i coż to za filozofia 😉 Ja jednak jak to ze mną bywa, wolałam się do tego odpowiednio przygotować i zrobić coś czego nikt jeszcze nie robił 🙂 Postawiłam sobie za cel – robić zdjęcia tak aby każda osoba, która brała w tym udział miała chwile dla siebie z których mogłabym zmontować indywidualną wizytówkę.

Najważniejsze podczas zdjęć jest światło … które niestety podczas takich imprez jest dość kiepskie, więc ja postawiłam na zupełnie coś innego, skupiłam uwagę na chwilach, emocjach organizatora, wizażystek, oraz modelek, których nie da się już dzisiaj powtórzyć.

Zuzanna – kobieta, którą lubi mój obiektyw 🙂

Oczy, które na długo zostaną w mojej głowie… Przed całą imprezą, poszperałam, poszukałam jak inni widzą, czują zatrzymywanie czasu podczas makijażu, pokazu i jak zwykle pojawiła się w mojej głowie wizja, którą postanowiłam wdrożyć w życie. Jednak na takich imprezach, gdzie wszystko dzieje się z prędkością światła, więc wcale to nie jest łatwe do zrealizowania. Nie ma czasu na zastanowienie się, na powtórzenie ujęcia, nie ma czasu na zmianę obiektywu … właśnie dlatego to uwielbiam! Grupa osób, a ja i mój aparat muszą być wszędzie 🙂

e-wizytówka Modelki Zuzanny

Zdjęcia podczas pokazu fryzur

Zdjęcia wykonałam na stronę internetową firmy Atelier Bernady, oraz na e-wizytówkę dla modelki Zuzanny.
Rok: 2016
Zdjęcia i realizacja: Agnieszka Kowal